ŞİRKET KURULUŞ VE TESCİL İŞLEMLERİ

var olan müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin, faaliyet gösterecekleri sektörlere yönelik olarak kuracakları yeni Şirketlerin tüm, Yasal mevzuatlara uygun olarak Ana Sözleşme ve Tüzükler ile diğer tüm Yasal belgelerin hazırlanması, Devletin ilgili Kurumlarına sunulması ve Şirket Kuruluşuna yönelik tüm tescil süreci tarafımızdan sürdürülmektedir. Şirket Kuruluşunun tamamlanmasının ardından, ilgili Şirketin Vergi Dairesi- Sosyal Güvenlik Kurumu-Ticaret / Sanayi Odası kayıtları ile ilk belge basım izinleri de yine süreç içerisinde GRS nin tecrübeli kadrosu tarafından sürdürülmektedir.

Keleş olarak size nasıl yardım edebiliriz?

Yeni bir Şirket mi kurmak istiyorsunuz? GRS nin başta; KKTC – Türkiye – Dubai – Malta – İsviçre – Güney Kıbrıs ve Lüksenburg’da kendi ofislerince kurulumunu yapmakta olduğu, diğer birçok ülkede de anlaşmalı çözüm ortakları ile hizmet vermekte olduğu “Şirket Kuruluş”işlemleri ile ilgili olarak, en doğru, en hızlı ve yüksek gizlilik temelinde sizlere hizmet veriyoruz.
     ● Şirket Ana Sözleşme ve Tüzüğü ile diğer tüm yasal dokümanların hazırlanması,
     ● Ortaklık Kuruluş sözleşmesinin hazırlanması,
     ● Şirket Kuruluş işlemlerinin takibi ve sonuçlandırılması,
     ● İlgili mevzuat uyarınca alınacak sertifikalarda danışmanlık yapılması,
     ● Vergi Dairesi  Sosyal Güvenlik Kurumu ve diğer Kamu Kurumlarına yapılacak tescil işlemlerinin yürütülmesi ve          tamamlanması,


Yorum Yap

YORUMLAR